5 míst v Česku, které musíš navštívit na motorce | Motopůjčovna BARTH

5 míst v Česku, které musíš navštívit na motorce z Motopůjčovny BARTH

Vášeň pro motorky je synonymem pro svobodu, dobrodružství a nezapomenutelné zážitky. Česká republika nabízí nespočet nádherných míst, která jsou přímo stvořená pro objevování ze sedla motocyklu. Motopůjčovna BARTH přináší tipy na pět úchvatných destinací, které by měl každý motorkář zažít.

ab8ed657-783a-47b7-abd9-6245ba8b4ea9.jpg

Krkonoše a Podkrkonoší

Krkonoše, nejvyšší pohoří České republiky, nabízí nejen krásné scenérie, ale také klikaté silnice, které jsou radostí pro každého motorkáře. Doporučujeme trasu z Vrchlabí přes Špindlerův Mlýn až do Harrachova. Cestou si můžeš vychutnat nádherné výhledy na hory a lesy, a také navštívit Labskou boudu nebo Mumlavské vodopády.

zricenina-hradu-trosky-24430-v1.jpg

Český ráj

Český ráj je proslulý svými skalními městy, hrady a malebnými vesničkami. Oblast je protkána kvalitními silnicemi, které tě provedou kolem těch nejkrásnějších míst. Trasa z Turnova do Jičína tě zavede k hradům Trosky, Hrubá Skála a zámku Kost. Každá zatáčka v tomto kraji ti nabídne nový, dechberoucí pohled.

b46f328e-8419-4f39-9eb3-3b4c7ebbe8b2.jpg

Jižní Morava

Jižní Morava je rájem pro milovníky vína, ale také skvělou destinací pro motorkáře. Silnice vedoucí mezi vinohrady a malebnými městečky jako Mikulov, Znojmo nebo Lednice jsou ideální pro pohodové vyjížďky. Nezapomeň navštívit Lednicko-valtický areál, který je zapsán na seznamu UNESCO, a ochutnat místní vína.

2e9e5ee2-e75f-4a92-ba37-79821d3b0ca6.jpg

Šumava

Národní park Šumava nabízí rozsáhlé lesy, klidná jezera a malebné vesnice, které můžeš objevovat na motorce. Trasa z Železné Rudy přes Kvildy do Lipna nad Vltavou tě zavede do srdce této nádherné oblasti. U Lipenské přehrady si můžeš odpočinout, než se vydáš na další dobrodružství.

!cid_AF45C6FC-9F87-4B09-8DEA-B4D5AA4B92DE.jpg

Moravský kras

Moravský kras je známý svými krasovými útvary, jeskyněmi a propastmi. Ideální trasa pro motorkáře vede z Blanska přes Punkevní jeskyně, Macochu a Sloup v Moravském krasu. Krásné výhledy a zajímavé přírodní úkazy ti zpestří každou jízdu.

Každá z těchto tras nabízí jedinečné zážitky a je skvělým způsobem, jak si užít jízdu na motorce. V Motopůjčovně BARTH ti rádi pomůžeme vybrat ideální stroj pro tvoje dobrodružství. Vydej se na cestu, objevuj krásy České republiky a zažij svobodu, kterou jízda na motorce přináší. Navštiv nás a připrav se na nezapomenutelné výlety!